Футбол об’єднує громаду: відбувся розіграш Кубку з міні-футболу

Дата: 28.06.2021 14:58

Фото без опису28 червня на стадіоні «Юність» відбувся розіграш Кубку з міні-футболу, присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді.

У святковому змаганні прийняли участь шість команд: «Будівельник» (смт Каланчак), с.Олександрівка, с. Максима Горького, с. Гаврилівка Друга, збірна команда с.Новокиївка-Роздольне, «Жовтневий» (смт Каланчак).

Захід зібрав чимало вболівальників – не тільки рідних та друзів футболістів, але й мешканців громади, які активно підтримували гравців.

Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Гравці показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність, тактичні здібності, витривалість та чудову гру.

Дівчата, що були присутні на стадіоні, вносили жіночу краплину краси у турнір чоловічої мужності.

За підсумками змагань перемогу виборов «Будівельник», «срібло» в команди с. Максима Горького, почесне третє місце посіла збірна команда с.Новокиївка-Роздольне.

Кульмінацією заходу стало  нагородження переможців Кубком та грамотами. В урочистій церемонії нагородження взяв участь перший заступник Каланчацького селищного голови Олег Водка.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконкому селищної ради