Відбувся святковий концерт з нагоди 25-ї річниці Конституції України та Дня молоді

Дата: 28.06.2021 21:24

Фото без описуПісля спекотного дня, ввечері, 28 червня мешканців та гостей громади на площі імені Т.Шевченка чекав святковий концерт, присвячений 25-й річниці Конституції України та Дню молоді.

З вітальним словом до присутніх звернулася секретар Каланчацької селищної ради Ірина Крючкова, побажавши миру, доброго здоров’я, плідної праці, успіхів  та родинного благополуччя.

Святкового настрою та позитивних емоцій додала змістовна концертна програма, насичена патріотичними, ліричними і веселими піснями та запальними танцями.

Своїм талантом та чудовими виступами дарували незабутні враження не тільки досвідчені артисти й музиканти, а й зовсім юні «зірочки» нашої громади.

Навкруги панувала тепла, райдужна, задушевна атмосфера, яка надовго залишить по собі яскраві спогади.

Щиро вітаємо всіх з Днем Конституції! Ми пишаємося нашою країною і з гордістю відзначаємо це державне свято!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради