Привітання селищного голови Світлани Фоміної з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2021 09:04

Фото без описуШановні працівники поліції!
Щорічно 4 липня,  згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97, відзначається День Національної поліції України.

Служба в поліції – це щоденна нелегка праця, постійна готовність захищати права та обов’язки громадян. Кожен день співробітники поліції розкривають злочини та відновлюють справедливість, слідкують за дотриманням законів.

З нагоди професійного свята щиро вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба зі злочинністю – справою всього життя. Приємно відзначити, що у повсякденній роботі ви демонструєте високий професіоналізм, відданість справі і при цьому залишаєтеся неупередженими та об’єктивними.

Висловлюю щиру вдячність за самовіддану працю та бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.

Каланчацький селищний голова                   Світлана ФОМІНА