Земельна реформа: зміна цільового призначення земельної ділянки

Дата: 15.07.2021 10:08

Фото без описуЗаконодавством передбачаються певні обмеження щодо зміни цільового призначення окремих земель, зокрема щодо особливо цінних земель.

Водночас із 1 липня 2021 року скасована заборона зміни цільового призначення та виду використання на земельні ділянки товарного сільськогосподарського виробництва, земельні ділянки, виділені в натурі власникам земельних часток для ведення особистого селянського господарства та земельних часток (паїв).

Детальніше про зміну цільового призначені земельної ділянки дізнавайтеся на інфографіці, розробленій Міністерством аграрної політики та продовольства України:

Джерело: https://khoda.gov.ua/zemelna-reforma%3A-zm%D1%96na-c%D1%96lovogo-priznachennja-zemelno%D1%97-d%D1%96ljanki