Сьогодні відзначається День українських миротворців

Дата: 15.07.2021 19:58

Фото без описуСьогодні, 15 липня, відзначається День українських миротворців. Це свято в 2013 році заснувала Верховна Рада. Дата вибрана не випадково — саме 15 липня 1992 року до Боснії прибули українські миротворці. Це була перша участь незалежної України в миротворчих операціях.

Президент України Володимир Зеленський нагадав про тисячі українських миротворців, які беруть участь в операціях у всьому світі, привітавши їх із Днем українських миротворців.

"Сьогодні відзначаємо День українських миротворців. Тисячі наших воїнів беруть участь у миротворчих операціях у багатьох куточках планети, допомагаючи людям жити в безпечніших умовах. Вони вкотре доводять світу, що - це про мир, про цінність людського життя, про допомогу", - написав Зеленський у Twitter у четвер.