Відбулася нарада з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму

Дата: 20.07.2021 14:12

Фото без описуСьогодні, 20 липня 2021 року, відбулася нарада з питань охорони праці та профілактики виробничого травматизму з працівниками Каланчацької селищної ради.

На нараді були присутні Каланчацький селищний голова Фоміна С.В., страховий експерт з охорони праці Скадовського відділення  УВД ФССУ в Херсонській області Хандусь Л.Т. та спеціалісти управлінь та відділів селищної ради.

Увагу аудиторії було зосереджено на розробленні та впровадженні заходів щодо профілактики виробничого травматизму, посиленні контролю за станом охорони праці, забезпечені дотримання посадовими особами та працівниками вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

За результатами зустрічі прийняли рішення взяти до уваги наведену інформацію та забезпечити проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійним захворюванням.