Цифровізація сільських бібліотек

Дата: 26.07.2021 17:03

Фото без описуСьогодні в бібліотеці імені Олеся Гончара для громад Херсонщини передали 200 комп’ютерів, які буде встановлено в сільських бібліотеках.

Серед тих, хто сьогодні отримав техніку,- директор Каланчацької ЦБС Надія Василівна Федкевич.

«Дуже приємно, що ще чотири наші сільські бібліотеки, а саме: Новоолександрівська, Гаврилівська, Привільська та Роздольненська  будуть забезпечені сучасним технічним обладнанням.  Завдяки цифровізації жителі сіл зможуть підвищити рівень своїх цифрових навичок, користуватися послугами державних та приватних сервісів», - поділилась Надія Федкевич.

Фото без описуНа реалізацію цього проєкту не витрачаються кошти державного бюджету. Це стало можливим завдяки переданню техніки партнерами — Favbet Foundation, а також за сприяння Офісу Президента, Української бібліотечної асоціації (УБА) та обласних відділень УБА.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради