Завдяки "Великому будівництву" у Херсоні реконструйовано тренувальне поле стадіону "Кристал"

Дата: 29.07.2021 11:34

Фото без описуНа фото - тренувальне поле стадіону "Кристал" у Херсоні, реконструйоване в рамках програми Президента України "Велике будівництво".

Реалізації цього проєкту дозволила створити комфортні та безпечні умови для проведення тренувань з футболу.

На тренувальному полі улаштовано штучне покриття, систему поверхневого водовідведення та встановлено систему освітлення. Також футбольне поле має пандус для доступу маломобільних верств населення.

Джерело: Херсонська ОДА