Центр надання адміністративних послуг отримав «мобільний кейс»

Дата: 03.08.2021 17:21

Сьогодні, 03 серпня, заступник голови Херсонської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку області Павло Кулик передав Каланчацькій територіальній громаді «мобільний кейс».

«Відтепер мешканцям нашої громади, що за станом здоров’я не можуть отримати адміністративні послуги безпосередньо в Центрі надання адміністративних послуг, не треба буде оформляти нотаріальне доручення на третю особу. «Мобільний кейс» має бездротовий принтер, ноутбук, інтернет-модем, камеру та сканер. Це дозволить адміністраторам виїздити до людей, які мало мобільні, і надавати всі необхідні адмінпослуги на місці"- зазначає Дар’я Макортет, начальник ЦНАПу.

«Мобільний кейс» для громади передали в рамках реалізації кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених населених пунктах до якісних адміністративних послуг», який реалізується ПРООН у партнерстві з облдержадміністрацією.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради