У Херсоні відбудеться форум "Зрошення 2021: модернізація та інновації"

Дата: 04.08.2021 10:40

Фото без опису12 серпня у Херсоні на базі Інституту зрошуваного землеробства пройде форум «Зрошення 2021: інновації та модернізація». Під час заходу найкращі українські та іноземні експерти поділяться передовим досвідом та найкращими практиками серед аграрних виробників.

Теми для обговорення:

- інноваційні технології підвищення ефективності зернових та олійних культур на зрошенні;

- економіка використання водних ресурсів, впровадження інноваційних систем зрошення;

- комплексні рішення в керуванні зрошенням;

- практичний досвід реалізації іригаційних рішень в аграрних компаніях України;

- інвестиційна привабливість поливних систем в умовах кліматичних змін.

Для участі у заході перейдіть, будь ласка, за посиланням та заповніть анкету.

Довідково:

Форум проводиться в рамках проєктк Європейського інвестиційного банку «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» спрямований на підтримку та створення ланцюгів доданої вартості в галузях олійних, зернових, аквакультури та рибальства; модернізацію підприємств малого і середнього бізнесу, а також державних установ та служб. У межах Проєкту діє програма безкоштовної Технічної Допомоги (ТД), яка надає консультаційну допомогу та супровід кінцевим бенефіціарам в отриманні кредитування.

Більше інформації на сайті uafata.org.ua