З професійним святом привітали працівників ветеринарної медицини

Дата: 06.08.2021 15:28

Фото без описуУ другу неділю серпня відзначається День працівників ветеринарної медицини.

Сьогодні, напередодні професійного свята, фахівців цієї галузі привітала Каланчацький селищний голова Світлана Фоміна.

«Ви представники однієї з найблагородніших і найпочесніших професій.  Люди, які працюють у цій галузі медицини, прийшли сюди за покликанням і віддані своїй непростій справі», - відзначила у своєму привітанні селищний голова.

Було високо відмічено роботу кращих представників цієї галузі: Гончарука В.С., Лемещука О.А., Козак І.В., Нестеренко Н.І., Благої А.Й., Субот Л.П., Томашко О.О., Санталової С.М., Кравченка В.О., Козуба О.Г., Фаркаш К.О.

Фоміна С.В. подякувала усім за професіоналізм, сумлінну роботу та побажала усіляких гараздів.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконкому селищної ради