Привітання селищного голови Світлани Фоміної з Днем працівників ветеринарної медицини

Дата: 08.08.2021 09:44

Фото без описуШановні працівники ветеринарної медицини!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом!

Спеціалісти ветеринарної галузі завжди користувалися великою повагою за професіоналізм, відповідальність та відданість своїй справі. Ви своєю працею, увагою і теплотою допомагаєте «братам нашим меншим», повертаєте їм життя і здоров'я.

Прийміть слова вдячності за копітку, сумлінну працю та високу майстерність. Низький уклін ветеранам галузі, які самовідданою працею створювали й удосконалювали матеріально-технічну базу та й досі передають свій досвід молодшому поколінню.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру та нових професійних досягнень.  Добробуту вашим родинам, злагоди та Божого благословення!

З повагою

Каланчацький селищний голова                                              Світлана ФОМІНА