Триває перевірка закладів освіти до нового 2021/2022 навчального року

Дата: 09.08.2021 16:37

Фото без описуСтаном на сьогодні завершується підготовка п'яти закладів дошкільної освіти, 11 закладів загальної середньої освіти та чотирьох закладів позашкільної освіти до роботи у новому  2021/2022 навчальному році.

У всіх закладах проводиться належна робота щодо покращення та зміцнення матеріально-технічної бази.

Території закладів освіти відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та підтримуються в належному стані (перевірється стан спортивних споруд, впорядковуються квітники та газони, завершується очищення території від бур'янів та густих насаджень).

У всіх закладах дошкільної освіти проведено косметичні ремонти приміщень, ремонт та фарбування обладнання на групових ігрових ділянках та спортивних майданчиках.

У закладах загальної середньої та позашкільної освіти проведено поточні  косметичні ремонти приміщень.

Капітальний ремонт ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО №1» триває.

У всіх закладах освіти проведено профілактичні роботи з повірки систем опалення, водогону, водовідведення, електромереж. Проведено утеплення теплових комунікацій та теплопунктів закладів освіти.

Комісією з визначення готовності закладів освіти до нового 2021-2022 навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період перевірено технічне устаткування теплових мереж, будівель, споруд, підвалів, горищ, дверей, вікон, герметизації вводів і інженерних комунікацій. До початку опалювального сезону будуть проведені повірки теплових та водяних лічильників, манометрів.
Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

На фото: перевірені Новокиївський НВК, Новоолександрівська гімназія та Новопавлівський НВК.

Автор: Олена Ситнікова, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму селищної ради