У селищі Каланчак відбувся захід до Дня Державного Прапора

Дата: 23.08.2021 12:08

Фото без описуСьогодні, 23 серпня, День Державного прапора України в смт Каланчак традиційно відзначили святковим мітингом на площі імені Тараса Шевченка.

В урочистостях взяли участь  керівництво та громадськість селища.

Під звуки державного гімну України на центральній площі відбулось урочисте підняття Державного прапора України - символу української честі, свободи і незламного духу українського народу.

З вітальним словом перед громадою виступила  селищний голова Світлана Фоміна.

«Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету селищної ради щиро вітаю усіх з Днем Державного Прапора України! Нехай символ України − синьо-жовтий стяг − осяює наш шлях та надихає до нових успіхів у добрих справах задля розвитку України! Слава українському народові! Слава його Героям!  Україні – слава!» - наголосила Світлана Володимирівна.

До  пам’ятника Тарасу Шевченку та пам’ятного знаку загиблим воїнам на сході України представники Каланчацького районного козацького товариства Прогнойської паланки Херсонського коша Українського козацтва  поклали живі квіти.

А ще – залюбки співалося разом із нашими талановитими каланчацькими зірками, котрі барвисто заквітчали святковий захід своїми чарівними голосами.

Фото без опису   Фото без опису Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету