Від Києва до Криму: арт-караван «Чумацький шлях» на КПВВ "Каланчак"

Дата: 01.09.2021 09:02

Фото без опису25 серпня в Києві стартувала всеукраїнська культурно-мистецька подія – арт-караван «Чумацький шлях».

Протягом семи днів від Києва до Криму 30 відомих кримськотатарських і українських діячів культури, журналістів і блогерів проїхали по маршруту - 1250 км дороги через 4 області України по історичному торговому шляху, яким їздили чумаки в Крим по сіль.

І ось, сьогодні, 31 серпня учасників арт-каравану зустрічали на  адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом.

Особливістю події стала церемонія відкриття на КПВВ «Каланчак» шостого кам’яного пам’ятного знаку з написом: «XV - XIX ст. тут проходив Чумацький шлях, який є символом нерозривності культурного та історичного зв’язків материкової України і півострова Крим, українського і кримськотатарського народів».

Присутні на цьому заході висловили надію, що після деокупації Криму чумацький шлях буде продовжено і встановлений  сьомий камінь.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради