6 вересня - День адміністратора центру надання адміністративних послуг

Дата: 06.09.2021 13:31

День адміністратора ЦНАП - професійне свято, яке в Україні відзначають щороку, 6 вересня.

Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Каланчацької селищної ради,  без перебільшення, один із кращих в області. Це підтверджують спеціалісти, а також мешканці нашої громади.

Адміністратори Каланчацького ЦНАПу: Дар’я Макортет, Наталія Бруяка, Світлана Пашкова, Альона Каа, Ольга Кусова створюють максимально зручні та сприятливі умови для обслуговування заявників. Професіоналізм, оперативність, доступність – ці та інші чинники притаманні в роботі наших чарівних адміністраторок.

Значну кількість послуг у населених пунктах Каланчацької громади надають адміністратори віддалених робочих місць. Серед них: Тамара Слідкевич, Людмила Серебринська, Тетяна Супрунюк, Алла Салюк, Галина Челишева, Ольга Алєксандрова, Геннадій Голота, Олена Ярошенко, Оксана Шавалда та Анна Нікішенко.

Шановні колеги, друзі, усі ті, хто працює у сфері  надання адміністративних послуг, прийміть щиру вдячність за сумлінну працю, високий професійний рівень, самовіддачу та результативність у виконанні  посадових обов’язків.
Бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, пошани від керівництва та нових звершень.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету