Перша персональна виставка юної художниці Анни Дубінець

Дата: 14.09.2021 18:01

У вівторок, 14 вересня, в Каланчацькій дитячій бібліотеці відбулася презентація персональної виставки юної каланчацької художниці Анни Дубінець під назвою «Сяяння юності».

Це було незвичайне маленьке свято дитячої творчості. Привітати Анну з відкриттям першої персональної виставки прийшли її рідні, вчителі, друзі, знайомі.

Юна художниця розповідає, що її любов до малювання проявилася ще в дитинстві.  Та живопис для неї це лише хобі, бо найбільша її пристрасть – то музика.

«Спасибі долі за те, що у мене є такий привід для гордості. Я пишаюся своєю донькою і дякую Богу за її талант», - говорить батько юної художниці.

Вчителі Анни, що були на заході, характеризують  її як старанну, здібну,  працьовиту ученицю, яка відповідально ставиться до доручених справ.

Виставка триватиме протягом тижня. Тож, шановні каланчакці, бібліотека створила всі умови для того, щоб Анна могла показати свої творчі здібності. Вам же, лишається прийти, щоб помилуватися маленькими шедеврами.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету