15 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 15.09.2021 13:23

Фото без опису15 вересня 2021 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. У ньому прийняли участь 12 членів виконкому.

У ході засідання було розглянуто 14 основних та 4 додаткових питання.

Члени виконкому обговорили стан надання первинної медико-санітарної допомоги населенню громади. З даного питання доповідала головний лікар КНП «Каланчацький ЦПМСД» Людмила Бабенко.

Зі звітом про стан надання соціальних послуг особам та сім’ям, які належать до вразливих груп населення або перебувають у складних життєвих обставинах виступила Олена Костецька, директор Центру надання соціальних послуг.

Окрім того, на засіданні було схвалено та затверджено заходи з нагоди Дня захисників і захисниць України та Міжнародного дня громадян похилого віку.

Серед планових питань, які розглянув виконавчий комітет,  також були питання про надання адресної грошової допомоги жителям Каланчацької громади та зміну адреси об’єктів нерухомого майна.

У зв’язку із кадровими змінами, в новій редакції затверджено персональні склади адміністративної комісії, комісії з ТЕБ та НС та з житлових питань, які діють при виконавчому комітеті селищної ради.

Окремий блок питань, які розглянули члени виконкому, стосувався соціального та правового захисту дітей.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Каланчацької територіальної громади.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету