Спорт єднає дошкільнят

Дата: 16.09.2021 20:08

Що більш за все люблять  діти?  Рухатися, стрибати, бігати, гратися, змагатися ….
Саме тому, 16 вересня, на стадіоні «Юність» відбувся святковий захід «Спорт єднає дошкільнят», приурочений до Дня селища Каланчак.

До змагань долучилися шість команд дошкільних закладів нашої громади: Каланчацькі ясла-садки «Сонечко», «Казка», «Вишенька», дошкільний підрозділ Новоолександрівської гімназії, заклади дошкільної освіти Горьківського ЗПЗСО та Новокиївського НВК.

Успіхів та перемог маленьким спортсменам побажала селищний голова Світлана Фоміна.

А потім почалося справжнє спортивне дійство, під час якого всі команди були налаштовані тільки на перемогу. Дошкільнята продемонстрували неабияку вправність, спритність і справжній спортивний азарт у різноманітних конкурсах.

За результатами змагань перше місце посіла команда дошкільнят з ясла-садка «Сонечко», друге місце вибороли юні спортсмени з ДП Новоолександрівської гімназії, третє почесне місце у команди ясла-садка «Казка».

Всі учасники змагань отримали солодкі подарунки.

Спортивні заходи виховують у дітей почуття дружби, підтримки та взаємовиручки. Тому важливе завдання дорослих – заохочувати дітей до участі у спортивних ігрових змаганнях, щоб заняття спортом стали частинкою їхнього життя.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради