Привітання селищного голови Світлани Фоміної з Днем селища Каланчак

Дата: 18.09.2021 10:53

Шановні каланчакці!

З нагоди Дня народження селища Каланчак прийміть найщиріші вітання від мене особисто, від депутатів, від виконавчого комітету Каланчацької селищної ради.

Історики та дослідники ще мабуть довго будуть сперечатися та вивчати,   скільки ж насправді років нашому селищу. Але незаперечним фактом є те, що воно, нараховуючи не одну сотню років від дня заснування, має свої досягнення, усталені традиції, власні звичаї, побут та культуру.

Все це сталося завдяки багатьом поколінням корінних каланчакців та громадян які, колись переїхавши до Каланчака, присвятили своє життя розбудові селища і служінню його мешканцям. За це їм наша велика подяка та шана.

Головним завданням сьогодення є примноження краси та величі нашої маленької Батьківщини. І, попри певні труднощі і невдачі, нам необхідно ще більше згуртуватися навколо нашої спільної мети - зробити мешканців Каланчака і всієї громади щасливими та заможними.

Хай завжди над нашим рідним краєм буде мирним небо, яскравим сонце, а в оселях лунає дзвінкий дитячий сміх, панують взаємна любов і злагода !

Зі святом вас, дорогі земляки!

З Днем народження, рідне селище!

З великою любов’ю та повагою
Каланчацький селищний голова Світлана ФОМІНА