У Каланчацькій громаді активізовано роботу COVID – патрулів

Дата: 21.09.2021 14:57

Фото без описуНа території Каланчацької громади спостерігається невтішна ситуація зі зростанням захворюваності на COVID-19.

Одним із дієвих методів боротьби з поширенням коронавірусу є дотримання простих протиепідеміологічних заходів та карантинних норм.

За рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій активізовано роботу  COVID-патрулів.

Сьогодні, 21 вересня, на території села Роздольне  правоохоронці та представники органів місцевого самоврядування перевірили роботу 6-ти закладів торгівлі щодо дотримання ними санітарно-протиепідемічних правил і норм. Відвідали заклад загальної середньої освіти.
Крім того, здійснено раптові перевірки дотримання умов самоізоляції 8-ми помешкань громадян.

Також, робота COVID-патруля була спрямована на проведення профілактичної та інформаційно – роз’яснювальної роботи щодо запобігання розповсюдження у громаді респіраторного захворювання СOVID-19.

За результатами перевірок відзначено, що громадяни більш відповідально почали ставитися до власної безпеки, а саме: у громадських місцях надягають захисну маску, дотримуються соціальної дистанції тощо.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету