22 вересня - День партизанської слави в Україні

Дата: 22.09.2021 14:48

Фото без описуСьогодні, 22 вересня, з нагоди Дня Партизанської слави в селі Олексіївка  відбувся мітинг та церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку рибалкам-партизанам.

У заході взяли участь перший заступник селищного голови Водка О.О., керуюча справами виконавчого комітету Куюн І.Ю., голова ветеранської організації Куюн Н.Д., вчителі та учні Олексіївської гімназії.

«Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. Згадуючи цих людей і їхні доблесні справи, ми маємо завжди пам’ятати, що партизанський рух, як і все пов’язане з минулою війною, це – вічно жива історична пам’ять, яка повинна вчити повазі до минулого та виховувати відчуття патріотизму», - зазначила у своєму виступі Н.Д. Куюн.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять партизан - підпільників та тих, хто віддав своє життя за Мир багатьох поколінь. Присутні  поклали вінки та квіти до пам’ятного знаку.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради