До уваги мешканців Каланчацької громади!

Дата: 23.09.2021 09:30

Фото без описуПочинаючи з 2014 року в Україні триває реформа з децентралізації влади, в результаті якої було об’єднано базові територіальні громади (міст, сіл, селищ) та ліквідовано ряд районів.

Постановою Верховної Ради України від 17 липня 2020 року № 807-IX "Про утворення та ліквідацію районів" ліквідовано, у тому числі, й Каланчацький район Херсонської області. При цьому, територіальні громади ліквідованого (Каланчацького) району увійшли до складу Скадовського району Херсонської області.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1635-р "Про реорганізацію та утворення районних державних адміністрацій" розпочато реорганізацію Каланчацької районної державної адміністрації Херсонської області шляхом приєднання до Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, яка є правонаступником всіх зобов’язань, майнових прав та обов’язків реорганізованої шляхом приєднання - Каланчацької районної державної  адміністрації Херсонської області.

Отже, у разі виникнення питань, що відносились до відання Каланчацької районної державної адміністрації Херсонської області просимо звертатися до Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, як правонаступника прав та обов’язків реорганізованої райдержадміністрації.

Відділ правового забезпечення та протидії
                                                                                              корупції апарату Скадовської районної