26 вересня – Всеукраїнський День дошкілля

Дата: 26.09.2021 10:39

Фото без описуКожного року в останню неділю вересня в нашій державі відзначають Всеукраїнський День дошкілля. Це свято кожного, хто присвятив своє професійне життя дошкільнятам.

Завідувачі, вихователі та їх помічники, музкерівники, медсестри, кухарі, підсобні робітники докладають чимало зусиль для добробуту, безпеки й комфортного перебування дітей у дошкільному закладі.

Та, саме вихователі  зустрічають  дітлахів кожного дня на порозі дитячого садочка, щоб поступово знайомити їх з навколишнім світом, відкривати нове і невідоме.

Вони дарують своїм вихованцям любов, вчать їх бути товариськими і працелюбними, любити свою країну, шанувати батьків.

Дошкільні заклади нашої громади повністю забезпечені кваліфікованими і талановитими працівниками, справжніми  професіоналами.

Щира подяка кожному за вашу невтомну працю, за терпіння й наполегливість, людяність і доброту!

Нехай посмішки ваших вихованців дарують вам невичерпну енергію, красу й чарівність, а життя буде наповнене щастям, добром та достатком.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради