На території Херсонської області будуть проводитися заходи із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Дата: 27.09.2021 09:21

За інформацією Каланчацької районної державної лікарні ветеринарної медицини у першій декаді жовтня поточного року на території Херсонської області планується проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин шляхом розповсюдження принад з вакциною за допомогою авіатранспорту.

Вакциноутримуючі принади безпечні для тварин і людей, мають вигляд невеликих брикетів коричневого кольору  розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. Усередині желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Розкидання принад відбуватиметься над польовими і лісовими угіддями, поза територіями населених пунктів по лісосмугах та інших місцях, де мешкають тварини.

Тому звертаємось до мешканців громади, особливо це стосується дітей та підлітків, не чіпати незнайомі предмети на узбіччі лісів, лісових галявинах та стежках, не переносити їх в інші місця.