Заходи з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку і Дня ветерана у Каланчацькій громаді

Дата: 27.09.2021 16:11

1 жовтня відзначається Міжнародний день громадян похилого віку та День ветерана. Це свято наших мам і бабусь, татусів і дідусів. Це свято поваги, вдячності, підтримки й доброти.

У Каланчацькій громаді заплановано низку заходів, приурочених до цієї події.

30 вересня 0 10:00 год. у селищному будинку культури «Жовтневий»  відбудеться святкова концертна програма «Жовтневий листопад».

01 жовтня в бібліотечних закладах нашої громади:

о 09:00 год. в Роздольненській бібліотеці-філії буде організовано виставку-фотоальбом «Посивіли ваші скроні»;

о 10:00 год. в центральній бібліотеці в рамках проєкту «Їхні долі – наша турбота» відбудеться тематична програма  «Зігріймо добром»;

о 13:00 год. в Привільській бібліотеці-філії буде проведено вечір – відпочинок  «Спалах нашої весни»;

о 14:00 год. в Олександрівській бібліотеці-філії буде організовано зустріч поколінь  «Іде на зустріч мудрість сивочола»;

о 14:00 год. в Гаврилівській бібліотеці-філії відбудеться поетично-музичний  вечір «Співай у будь-якому віці»;

о 15:00 год. в Новопавлівській бібліотеці-філії відбудеться святкова програма «Зігріймо серце добротою».

Культурний захід «Танці нашої молодості» для людей поважного віку стає доброю традицією в Каланчаку. Уже вдруге його проведуть 01 жовтня о 16:00 год. у парку за Головним будинком культури.

Запрошуються всі мешканці громади.

Заходи відбуватимуться в умовах карантинних обмежень. Прохання мати при собі захисні засоби власної гігієни.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету