У Каланчацькій ЦБС відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 14:34

Фото без описуСьогодні, 30 вересня, у Каланчацькій ЦБС відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Привітала бібліотекарів та ветеранів бібліотечної справи з їх професійним святом Каланчацький селищний голова.

«Це свято фахівців, які все життя зберігають диво людського творіння, скарбницю людських знань - книгу. Я щиро дякую всім працівникам бібліотек громади за інноваційні підходи до організації роботи, наполегливу творчу працю,» - зазначила у своєму виступі С. В. Фоміна.

З вітаннями та побажаннями здоров’я, добра, успіхів у праці до своїх колег звернулася директорка Каланчацької ЦБС Надія Василівна Федкевич, яка вже понад 30 років очолює цей колектив та має звання «Заслужений  працівник культури України».

Також бібліотекарі приймали вітання від голови РО «Товариства Червоного Хреста України» Тетяни Дмитрівни Петруненко, а дитяча бібліотека для втілення своїх найкращих ідей та задумів отримала ноутбук.

Та на цьому приємні сюрпризи не закінчилися.  Сучасну художню літературу, енциклопедії, книги з різних галузей знань отримали в подарунок наші бібліотеки від народного депутата України Володимира Іванова.

Крім цього, за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди професійного свята було відзначено кращих бібліотекарів.

Почесною грамотою голови Херсонської ОДА нагороджено Гриценко О.О. - завідувачку відділу обслуговування Каланчацької ЦБС.

Подякою Департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської ОДА нагороджено Гончарову В.В. - заступника директора по роботі з дітьми Каланчацької ЦБС.

Подякою Каланчацького селищного голови відзначено:
Федкевич Н.В.- директорку Каланчацької ЦБС;
Молдован М.М. - бібліотекаря комплектування, обробки, обліку та інвентаризації книжкового фонду Каланчацької ЦБС;
Жук Т.В. - бібліотекаря Новопавлівської сільської бібліотеки-філії Каланчацької ЦБС.

Святкування Всеукраїнського дня бібліотек збігається з відзначенням іменин Віри, Надії, Любові. Тож бажаємо всім фахівцям бібліотечної галузі, щоб їхні серця завжди були сповнені цими високими почуттями!

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради