07 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 07.10.2021 12:17

Фото без описуВідповідно до розпорядження селищного голови  від 05.10.2021 року № 124  у четвер, 07 жовтня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради, у роботі якого  взяли участь 11 членів виконкому.

Насамперед було внесено доповнення до порядку денного з тих питань, що потребують термінового вирішення. Зокрема, про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та надання дозволу представляти інтереси дітей-сиріт.

Також, ухвалено рішення про початок опалювального сезону 2021/2022 року. Враховуючи ситуацію, що склалася на сьогодні з ціною на природний газ, обговорення цього питання викликало чималі дискусії.

Крім того, члени виконкому надали дозвіл на укладання нотаріального договору про поділ спадщини. Рішення з  цього питання приймалось з урахуванням, в першу чергу, інтересів малолітньої дитини.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному веб сайті Каланчацької територіальної громади.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради