8 жовтня відбувся тренінг з нарощування потенціалу

Дата: 08.10.2021 14:15

Фото без описуСьогодні, 08 жовтня, заступник голови Херсонської ОДА Павло Кулик спільно з командою UNDP Ukraine / ПРООН в Україні/ та управлінням «Офіс інвестицій та розвитку експорту»  відвідали Каланчацьку громаду з метою проведення навчання по нарощуванню потенціалу.

Зустріч відбулася у конференц-залі ЦДЮТ за участю представників виконавчих органів ради, громадських організацій та активних і ініціативних мешканців територіальної громади.

Протягом двох годин обговорили перспективи розвитку, напрями майбутніх проєктів, спрямованих на покращення доступу до якісних адміністративних, медичних, соціальних та державних послуг для всіх верств населення.

Наостанок, Павло Кулик зазначив, що лише спільними зусиллями ми реалізуємо нові проєкти на території області, які покращать життя кожного жителя Херсонщини!

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради