Кейс "Мобільний Офіс" в дії

Дата: 08.10.2021 16:35

«Мобільний кейс» є «рятувальним колом» для тих жителів нашої громади, які через різні життєві обставини опинилися в ситуаціях, коли фізичний стан не дає можливості самостійно вирішити питання щодо оформлення необхідних документів.

Так, 06 і 8 жовтня поточного року  мешканці смт Каланчак,  які  за станом здоров’я не здатні самостійно звернутися до ЦНАП, скористалися  правом отримати адміністративні послуги за допомогою  «Мобільного офісу».

Перше застосування кейсу було вдалим. Заявники були дуже задоволені обслуговуванням.

Нагадаємо, що «Мобільний кейс» для громади передали в рамках реалізації кластерної ініціативи «Покращення доступу вразливих груп населення у віддалених населених пунктах до якісних адміністративних послуг», який реалізується ПРООН у партнерстві з Херсонською облдержадміністрацією.