11 жовтня відбулося позапланове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 12.10.2021 09:32

Фото без опису11 жовтня 2021 року відбулося позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Каланчацької селищної ради.

Основне питання, що розглянули присутні стосувалося вжиття посилених протиепідемічних заходів на території громади.

«На жаль,  маємо невтішну статистику щодо поширення захворюваності на СОVID-19 серед мешканців, які проживають на території Каланчацької громади. У зв’язку з цим, ми вимушені запроваджувати більш суворі обмеження, зі здійсненням жорсткого контролю за їх дотриманням», - зауважила селищний голова Світлана ФОМІНА.

Під час засідання також обговорили питання щодо надзвичайної ситуації, яка склалася з газопостачанням у бюджетних установах громади та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я, що фінансуються з місцевого бюджету на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

З протоколом засідання комісії з питань ТЕБ та НС можна ознайомитися тут.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар)  виконавчого комітету селищної ради