З нагоди Дня захисника і захисниць України та Дня українського козацтва відбулось урочисте покладання квітів

Дата: 14.10.2021 13:22

Фото без опису14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі.

Сьогодні, з нагоди відзначення Дня захисника і захисниць України та Дня українського козацтва відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам на сході України та могил загиблих героїв-земляків.

Звертаючись з вітальними словами до учасників АТО/ООС, селищний голова Світлана Фоміна подякувала воїнам за патріотизм, мужність, відвагу, а також привітала усіх присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, побажавши добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині.

Також, подякою селищного голови було відзначено Бовтрюка О.В., отамана Каланчацького районного козацького товариства Прогнойської паланки Херсонського коша Українського козацтва.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять побратимів, загиблих на полі бою, тих, кого не дочекалися додому рідні, хто поклав своє життя заради миру на нашій землі. Після відбулося покладання квітів.

Захід відбувся з дотриманням карантинних вимог.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради