Міністерство охорони здоров'я прогнозує пік захворюваності на COVID-19 на кінець жовтня — середину листопада

Дата: 19.10.2021 15:05

Фото без описуКількість летальних випадків від COVID-19 в Україні збільшилася на 22% за тиждень, а число нових випадків захворювання зросло на 11%. Про це повідомив на брифінгу Міністерства охорони здоров'я Ігор Кузін, головний державний санітарний лікар України.

Наразі заповненість ковідних ліжок становить 57%. Не виключено, що найближчим часом «червоних» зон стане більше.

За весь час пандемії в Україні 53% летальних випадків через коронавірусне захворювання прийшлося на вікову групу 70+ і майже 29% смертей було зафіксовано в українців віком 60-69 років.

«Переважна більшість нових випадків захворювання спричинена мутованим штамом «Дельта». Через це більше пацієнтів потребує лікування в відділеннях інтенсивної терапії та штучної вентиляції легень. Тому вакцинація — ефективний спосіб уникнути захворювання, госпіталізацій та смерті», — наголосив Сергій Дубров, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, президент Асоціації анестезіологів України, професор.

Джерело: офіційний сайт Херсонської ОДА