Увага! Важлива інформація!

Дата: 22.10.2021 11:49

Фото без описуЗ метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадження на території області з 15 жовтня червоного рівня епідемічної небезпеки, обслуговування клієнтів служби зайнятості здійснюватиметься у дистанційному режимі.

Якщо ви клієнт служби зайнятості:
- Кар’єрний радник та консультант роботодавця з вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих вами контактів при реєстрації.
- Якщо ваші контакти змінилися або ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником/консультантом роботодавця або через «гарячу лінію» обласного центру зайнятості.

Реєстрація в службі зайнятості як безробітного можлива за допомогою єдиного порталу державних послуг Дія.

Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися за номером телефону чергового Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості (05530)31028

E-mail: kalanchak.dir@kheocz.gov.ua

Вайбер (тільки текстові повідомлення) 095 0718528

Автор: Т.М.Буцу, т.в.о. директора Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості