Відбулася щотижнева апаратна нарада

Дата: 25.10.2021 15:16

Фото без опису25 жовтня під час щотижневої апаратної наради, яка відбулася під головуванням Світлани Фоміної,  обговорювалися ряд важливих на сьогоднішній день питань, серед яких:

1) Про високі показники захворюваності на COVID-19 на території Каланчацької громади

2) Про укладання бюджетними установами та організаціями договорів з «Нафтогазом» на постачання природного газу

З першого питання інформувала головний лікар КНП «Каланчацький ЦПМСД» Людмила Бабенко. Вона зазначила, що наразі зафіксовано 357 хворих на COVID-19 та виявлено 563 контактних особи. З початку пандемії померли 32 людини. Також, лікарка наголосила на тому, що COVID-19 може призвести до численних ускладнень чи навіть смерті, а єдиний спосіб убезпечити себе від цього — вакцинація.

З другого питання доповідали заступник селищного голови Ігор Мороз та керівники структурних підрозділів Віталій Данько і Оксана Єрмишко.

За словами Ігоря Мороза, у громаді підлягають підписанню 18 договорів на постачання природного газу бюджетним організаціям. Наразі подано 17 пакетів документів до «Нафтогазу», що становить 94,4 % від загальної потреби.

В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Оксана Єрмишко повідомила, що  всі освітні заклади громади подали необхідні пакети документів.

Підсумовуючи, селищний голова Світлана Фоміна зазначила, що це питання потребує якнайшвидшого вирішення, а тому перебуватиме на її особистому контролі.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради