Новим головою Херсонської облдержадміністрації призначено Геннадія Лагуту

Дата: 27.10.2021 13:41

Президент України Володимир Зеленський призначив Геннадія Лагуту головою Херсонської облдержадміністрації. Глава держави підписав відповідний указ № 553/2021.

Представив новопризначеного голову ОДА громаді області Заступник Керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко, який перебуває на Херсонщині з робочою поїздкою.

Він зазначив, що кадрова зміна пов’язана з тим, що попередній голова Херсонської ОДА Сергій Козир балотується в народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради в одномандатному виборчому окрузі.

Довідка: Геннадій Лагута народився 1974 року в Бердянську Запорізької області. У 1996-му закінчив Бердянський державний педагогічний інститут, де здобув фах учителя трудового навчання та фізики, а у 2016 році – Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціальністю «юрист». Працював на різних посадах у комерційних і державних установах. У грудні 2020-го був обраний заступником голови Херсонської обласної ради.

За матеріалами управління внутрішньої та інформаційної політики ХОДА