29 жовтня відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 29.10.2021 13:36

Фото без опису29 жовтня 2021 року під керівництвом селищного голови Світлани Фоміної відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при виконавчому комітеті Каланчацької селищної ради.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:
1) Про епідемічну ситуацію на території Каланчацької громади, пов’язану з поширенням COVID-19
2) Про організацію навчального процесу в закладах освіти селищної ради
3) Про посилення заходів пожежної та техногенної безпеки в осінньо-зимовий період 2021/2022 року на території громади

Ситуацію щодо поширення захворюваності на СОVID-19 серед мешканців громади прокоментувала селищний голова Світлана Фоміна. Вона зауважила, що епідемічна ситуація не покращується, тому обов’язок влади — захистити життя та здоров’я мешканців. Також, Світлана Володимирівна наголосила, що вакцинація на сьогодні є найефективнішим способом протидії COVID-19, і держава забезпечила можливість будь-кому щепитися безкоштовно.

З другого питання учасники засідання заслухали інформацію в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Оксани Єрмишко, яка доповіла про рівень вакцинації у закладах освіти, розташованих на території громади та стан захворюваності серед учнів і вчителів.

Крім цього Євген Макортет, заступник начальника 18 ДРПЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Херсонській області, наголосив на посиленні заходів щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах освіти, установах охорони здоров’я та соціального захисту, інших об’єктах з масовим перебуванням людей, об’єктах підвищеної поверховості та порядку  реагування відповідних органів на загрози осінньо-зимового характеру.

Під час засідання також було обговорено шляхи вирішення проблем та визначено до виконання конкретні заходи.
Ознайомитись з протоколом можна тут.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради