Відзначення з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

Дата: 29.10.2021 17:27

Фото без описуДень автомобіліста і дорожника – професійне свято, яке ми відзначаємо  щорічно в останню неділю жовтня.

Напередодні свята грамотою голови Скадовської районної державної адміністрації  було нагороджено керівника Каланчацького АТП-16549 Хомутовську Наталію Миколаївну.

Значну частину свого життя Наталія Миколаївна присвятила роботі в автомобільній галузі. У далекому 1986 році, ще зовсім юною дівчиною, вона прийшла на роботу в автотранспортне підприємство. З того часу - постійно росла в професійному плані, розширяючи межі своїх знань. І от, вже близько 20 років вона очолює Каланчацьке АТП.

Колеги говорять про неї, як про добру, компетентну людину, справжнього професіонала, вмілого організатора.
Знайомі відгукуються про Наталію Миколаївну, як про людину з великим, відкритим серцем, доброю душею.
Друзі характеризують її як щиру, надійну подругу, справжнього оптиміста, чарівну милу жінку.

До привітань з нагоди професійного свята долучилася й Каланчацький селищний голова.

«Робота людей вашої професії починається з раннього ранку і триває до пізнього вечора. Вона нелегка, але вкрай потрібна громаді», - наголосила Світлана Фоміна.

Вона подякувала Наталії Миколаївні та очолюваному нею колективу за їхню важливу відповідальну працю  та побажала добробуту, миру, благополуччя, подальшої успішної роботи.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради