Відбулося урочисте покладання квітів з нагоди Дня визволення Каланчацького району від фашистських загарбників

Дата: 02.11.2021 13:16

Фото без опису02 листопада  каланчакці та мешканці населених пунктів громади відзначають День визволення нашої рідної землі від фашистських загарбників  - дату, коли у 1943 році територію Каланчацького району остаточно звільнили від окупаційних військ.

Урочистості з цієї нагоди відбулися сьогодні біля меморіалу загиблим воїнам на території мікрорайону «Преображенський».

Вшанувати пам’ять земляків, які поклали своє життя у Другій Світовій війні за визволення рідного краю прийшли керівництво та працівники селищної ради, небайдужі мешканці громади.

До учасників зібрання звернувся житель селища Каланчак Валерій Іванович Михайленко, який побажав мирного неба над головою та закликав завжди пам’ятати величний подвиг визволителів рідної землі.

Від імені ветеранів виступила голова районної організації ветеранів Надія Дмитрівна Куюн.

«Вони звільнили нашу землю від зла - вони перемогли нацистів. Вони вмирали для того, щоб ми жили, - ми збережемо пам'ять про них, щоб цього ніколи не сталося знову", - зазначила очільниця ветеранської організації.

Після хвилини мовчання присутні низько вклонилися пам’яті героїв та поклали вінки і квіти до меморіалу загиблим воїнам.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради