9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 11:26

Фото без описуЩорічно 9 листопада в Україні відзначається День працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Працівники культури завжди в авангарді подій. Своєю щоденною творчою працею вони приносять людям позитив та радість. Усі свята, урочисті події та інші заходи проводяться за участю представників цієї галузі.

Наша рідна степова земля багата на таланти. Співаки, музиканти, майстри сцени, представники творчої молоді і дитячої художньої самодіяльності беруть участь у численних конкурсах і фестивалях, здобуваючи перемоги та прославляючи нашу громаду. За сумлінну працю та вагомі творчі здобутки щира подяка подружжю Гришків, Крайнову О., Крайновій Л., Бондар І., Корольовій В., Федоровій Т., Сергєєвій-Булаш В., Барган Н., Мілєвській Г., Кудревській С.

Виступи аматорських колективів вражають своєю неповторністю, яскравим колоритом, різноманітністю репертуару та невичерпною енергією виконавців. Серед них: мішаний вокальний ансамбль Жовтневського СБК (керівник Тимошенко Н.), чоловічий ансамбль «Байда» (керівник Дикий В.),  чоловічий ансамбль Партизанського СБК (керівник Крайнов О.), жіночий вокальний ансамбль Новоолександрівського СБК «Перлини» (керівник Бугай Н.), молодіжний вокальний ансамбль «Злагода» (керівник Гургач С.), хореографічний колектив «Dance Style» (керівник Берегова О.).

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени на щодень бажаємо здоров’я, особистого щастя, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету  селищної ради