ДО ВІДОМА КОРИСТУВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ СМТ КАЛАНЧАК

Дата: 13.11.2021 11:24

Фото без описуАТ “Херсонгаз” повідомляє, що 18.11.2021 року будуть проводитися ремонтні роботи на підземному розподільчому газопроводі на перехресті вулиць Богдана Хмельницького-Українська (смт Каланчак).

У зв’язку з цим тимчасово буде припинено розподіл природного газу споживачам, які проживають за наступними адресами:

вул. Богдана Хмельницького, 51,53,55,57,59,63,64,64а,68,68а,74,76,76а, вул. Теплична, 1, 2

Поновлення розподілу (постачання) природного газу буде розпочато по завершенню робіт з 19.11.2021021 поетапно з дотримання вимог безпеки виконання робіт.

З метою уникнення заповітрювання газорозподільної системи населеного пункту, що в свою чергу призведе до додаткових витрат часу на поновлення розподілу природного газу споживачам, просимо припинити споживання газу (не користуватись газовим обладнанням (приладами).

Відповідно до розділу V “Правил безпеки систем газопостачання”, відновлення розподілу газу відбуватиметься при забезпеченні 100 % доступу працівників АТ “Херсонгаз” до газових приладів та побутових лічильників газу у всіх будинках .

Джерело: Акціонерне Товариство Херсонгаз