Заходи до Дня Гідності і Свободи

Дата: 16.11.2021 11:17

Фото без опису21 листопада наша країна відзначатиме День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

З цієї нагоди 19 листопада о 09:00 годині настоятель Михайлівського храму протоієрей Михайло Кулина відправить поминальний молебень за усіма загиблими під час подій революції  Гідності та в боях за незалежність України.

Цього ж дня о 09:30 год. відбудеться урочиста церемонія покладання квітів до  пам’ятного знаку загиблим воїнам на сході України.

21 листопада на вебсайті громади та офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» планується демонстрація фото- та відеопродукції до восьмої річниці Революції Гідності.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету