Відбувся захід з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 13:08

Фото без описуСьогодні, 19 листопада, на території Каланчацької селищної ради відбулись урочистості до Дня Гідності та Свободи, який відзначається  21 листопада.

У заході взяли участь керівництво громади, працівники установ і організацій, представники духовенства, громадськість.

Звертаючись до присутніх, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Ірина Куюн подякувала усім, хто тоді і зараз відстоює право жити в самостійній і незалежній державі, жити з Україною в серці, не втрачаючи своєї гідності та національної свідомості.

У рамках заходу у виконанні Світлани Гришко та Тетяни Бобрової пролунали патріотичні музичні твори сповнені любові до України.

Настоятель Михайлівського храму протоієрей Михайло Кулина відслужив молебень у пам'ять за загиблими учасниками Революції Гідності та нашими земляками, які віддали свої життя в АТО.

А на завершення учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку - одному з найбільших борців за свободу і гідність України та до пам’ятного знаку загиблим воїнам на сході України.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради