День працівників сільського господарства України

Дата: 21.11.2021 16:53

Фото без описуВчасно зібраний врожай наповнив засіки. Золота осінь поступово добігає кінця. На календарі визначна дата – День працівників сільського господарства.  Це свято об’єднує мільйони людей, які живуть та працюють на рідній землі.

Наша кліматична зона ризикованого землеробства не гарантує хліборобам спокійного життя, бо ж природа часто «радує» своїми сюрпризами. Та разом з цим,  самовіддана і нелегка праця  трудівників та дбайливих господарів нашої громади дозволяє мати стабільні результати.

Трактористи і механізатори, комбайнери і рільники, техніки і водії… Саме їм щодня доводиться вставати вдосвіта, аби на столі кожної української родини був хліб.

Важкою є праця хлібороба. Це і недоспані ночі, і напружені дні, і висушене сонцем обличчя людей, і та  щаслива мить, коли з бункера комбайна до кузова машини сиплеться золоте зерно під час збору врожаю.

Дякуємо вам, дорогі наші аграрії, за ваші працьовиті  руки, професіоналізм, відданість, любов і повагу до землі-годувальниці.

В народі кажуть: "Хліб - усьому голова". Тож нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви!

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради