Заходи до Дня пам'яті жертв Голодомору

Дата: 24.11.2021 12:36

Фото без описуОстання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Цього дня у населених пунктах Каланчацької громади  відбудуться жалобні заходи, поминальні панахиди, тематичні виставки та традиційна акція «Запали Свічку пам'яті».

Зокрема, 27 листопада 2021 року о 09:00 годині відбудеться поминальний молебень за жертвами голодоморів в Україні та покладання квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору, що розташований у центральному парку селища Каланчак.

О 16:00 буде оголошено хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів, а також проведено загальноукраїнську акцію «Запали Свічку пам'яті». У цей час кожен охочий може долучитися до акції та встановити свічку на підвіконні власної оселі.

У бібліотечних закладах громади з 25 по 29 листопада поточного року презентують перегляди літератури, виставки-реквієми та виставки пам’яті на тему голодоморів в Україні.

Ми ніколи не повинні забувати тих чорних, трагічних і болючих сторінок історії нашого народу.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради