25 листопада в Україні стартувала Міжнародна акція «16 днів проти насильства"

Дата: 25.11.2021 20:14

Фото без описуСьогодні в Україні стартує Міжнародна акція «16 днів проти насильства”, що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня.

Відповіді на прості питання про виправдання насильства, його різновиди та родини, які "більш схильні до насильства" все ще залишаються не такими однозначними.

Трохи фактів:

49% населення не знають як розпізнати економічне насильство;
32% українців вважають, що насильство найчастіше трапляється в недостатньо забезпечених сім’ях;
48% українців вважають, що жінка не може зазнати сексуального насильства з боку чоловіка, з яким перебуває у шлюбі або зустрічається;
Кожен четвертий українець (32% чоловіків та 20% жінок) вважає, що фізичне насильство чоловіка проти жінки в деяких випадках можна виправдати;
Майже кожен третій український чоловік був свідком фізичного насильства з боку батька або вітчима по відношенню до матері.

Джерело: «Розірви коло» — інформаційна кампанія Фонду ООН у галузі народонаселення.