Волонтерство – це не виконання обов’язків, це покликання

Дата: 05.12.2021 11:11

У всьому світі 5 грудня відзначають Міжнародний день добровольців в ім'я економічного і соціального розвитку, або День волонтерів.

Волонтер – у перекладі з англійської мови означає добровільний помічник. Це люди, які цілком безоплатно працюють будь-де, де потрібна їхня допомога: у дитячих будинках, притулках, школах-інтернатах, будинках для людей похилого віку тощо.

Волонтерський поклик об’єднав людей різного віку та  професій і на території Каланчацької громади.

В першу чергу, цьому сприяли події на Сході України. Піклуючись про своїх земляків, що виконували громадянський обов’язок перед державою, захищаючи її кордони, патріотично налаштовані та небайдужі жителі населених пунктів нашої громади забезпечували бійців продуктами харчування, медикаментами, амуніцією.

Пізніше, коли увесь світ, почав боротьбу із коронавірусною інфекцією COVID-19, майже кожен з нас став своєрідним волонтером пандемії,  допомагаючи шити маски, займатися збором коштів на придбання необхідних медичних матеріалів.

Дуже приємно, що волонтери не залишаються осторонь проблем дітей із малозабезпечених і неблагополучних сімей. Адже, надаючи дітям допомогу у вигляді одягу, іграшок, солодощів, вони отримують ще й тепло їхніх сердець.

Шановні волонтери!  Ви є прикладом доброти, людяності і безкорисливості. Своїми вчинками ви доводите, що навіть одна добра справа здатна змінити суспільство на краще.
Бажаємо всім причетним до цього дня оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради