У Каланчацькій ДМШ відбувся концерт з нагоди Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 21:59

Фото без опису6  грудня 2021 року у концертній залі Каланчацької музичної школи відбувся святковий концерт з нагоди Дня збройних Сил України.

Почесними гостями свята були військовослужбовці: чоловіки та жінки, котрі присвятили своє життя служінню Батьківщині, котрі захищали і захищають нині державу, забезпечують мир і спокій наших громадян.

З вітальним словом виступила селищний голова Світлана Фоміна, яка побажала присутнім міцного здоров’я, щастя, миру, благополуччя та злагоди.

Святкова програма була яскравою та різноманітною. Вчителі та учні музичної школи, як завжди,  продемонстрували свій талант та майстерність.

Для присутніх у залі військовослужбовців лунали пісні у виконанні Василя Охвата та вокальних ансамблів «Перлинки» і «Смайлики».

Приємно вразили гостей свята виступи Вікторії Грозинської, Андрія Тимошенка, Семена Перевозченка, Арсенія Фельбуша, Марини Тіптєвої, Альони Редьки, Дмитра Пономарчука, Євгена Селезньова, Богдана Дорошенка.

Гучними оплесками  військові  вітали ансамбль бандуристів «Барвінок» та ансамбль скрипалів старших класів.

Музичні вітання для наших захисників линули й від викладачів школи Дениса Крайнова, Анастасії Микитюк, Світлани Степашко, Лариси Шендрик, Ірини Куликовської.

Непомітно сплинув час.  Дружніми оплесками закінчився концерт. Військовим час було  повертатися на службу. Дивлячись на щасливі й усміхнені обличчя дітей, воїни розуміли - заради кого вони знаходяться далеко від рідних домівок і захищають нашу країну.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради