Вітання селищного голови Світлани Фоміної з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 11:07

Фото без описуШановні працівники та ветерани Каланчацької селищної ради, депутати всіх рівнів!

Сьогодні у місцевому самоврядуванні нашої територіальної громади працюють більше ста чоловік, а також: 26 депутатів Каланчацької селищної ради восьмого скликання, депутати Скадовської районної і Херсонської обласної рад, представники органів самоорганізації населення.

Саме ви допомагали і допомагаєте нашим мешканцям вирішувати проблеми в галузі благоустрою, дорожнього і житлово-комунального господарства, медичного та побутового обслуговування, захисті прав громадян та  в інших питаннях місцевого значення.

Сьогоднішнє життя пред’являє до нас з вами високі вимоги. Ми повинні бути і розумними і сучасними, а найголовніше – турботливими і доброзичливими до наших громадян, їх проблем та сподівань.

Хотілося б щоб наші мешканці зрозуміли, що розвиток територіальної громади, покращення умов життя в ній це не тільки справа місцевої влади, а спільна справа всіх наших жителів.

Відрадно відзначити те, що у нас спостерігається зростання кількісті громадян, кому не байдужа доля рідних сіл та селищ і, які беруть активну участь у їх житті. За це їм величезна подяка.

В цей святковий день виражаю щиру вдячність всім, хто працював раніше та працює нині на ниві місцевого самоврядування Каланчацької громади, допомагаючи людям, намагаючись зробити їх життя кращим і комфортнішим.

Вірю, що саме разом, в постійному діалозі, в спільній праці, за підтримки керівництва району, області та держави ми зробимо нашу громаду сильною і процвітаючою та  зручною для життя.
Вітаю вас з нашим спільним святом – Днем місцевого самоврядування.

Щиро бажаю наполегливості в досягненні поставленої мети та міцного здоров’я! Всім миру та добра! Зі святом!

З  повагою
Каланчацький селищний голова   Світлана ФОМІНА