9 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 09.12.2021 13:35

Сьогодні, 09 грудня, відбулося позапланове засідання виконавчого комітету селищної ради, у роботі якого взяли участь 9 членів виконкому та запрошені.

Нагальність позачергового засідання була викликана необхідністю вирішення питань, що стосуються прав та інтересів дітей. З цих питань доповідала Олена Хребір, начальник служби у справах дітей селищної ради.

Не менш важливим стало питання щодо затвердження висновку про доцільність призначення опікуна, яке було внесено до порядку денного на початку засідання (доповідав Олег Водка, перший заступник селищного голови).

Також членами виконкому було обговорено проєкт рішення про проведення конкурсу «Подаруй новорічно-різдвяний настрій» на найкраще оформлення вітрин, фасадів закладів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування населення, житлових будинків та прилеглих територій в населених пунктах Каланчацької територіальної громади.

За інформацією керуючої справами виконавчого комітету Ірини Куюн конкурс планується провести з 10 по 25 грудня 2021 року.  Для участі в ньому необхідно буде до 20 грудня поточного року створити святкову новорічно-різдвяну локацію та подати організаторам конкурсу заявку встановленого зразка. Переможці отримають грамоти, подяки і подарунки.
З прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті селищної ради.

Автор: Ірина КУЮН, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради